Prawnik Piaseczno Adwokat Marcin Hołówka

Adwokat Marcin Hołówka

Prawnik Piaseczno

Adwokat Marcin Hołówka ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji w 1995 roku. W 1997 roku zdał pierwszy państwowy egzamin na doradcę podatkowego. W 2005 roku ukończył aplikację radcowską i zdał egzamin na radcę prawnego. Od 2012 roku jest także adwokatem.

Adwokat Marcin Hołówka doświadczenie prawnicze zdobywał w międzynarodowych i krajowych kancelariach prawniczych – Deloitte&Touche (1995-1998), Beata Gessel i Wspólnicy (1998-2001) oraz Linklaters (2001-2006).

W 2006 roku założył własną kancelarię adwokacką w Piasecznie.

Prowadzi blogi: prawnik-piaseczno.pl oraz zakladanie spolek.com.pl

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej i podatkowej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w zakładaniu nowych spółek z o.o. oraz rejestrowaniu działalności gospodarczych dla osób fizycznych rozpoczynających działalność gospodarczą.

Pomagamy przedsiębiorcom w zmianach składu właścicielskiego (przygotowanie projektu umowy sprzedaży udziałów, umowa o wstąpienie w prawa i obowiązki wspólnika, itp.). Tworzymy struktury kapitałowe w celu osiągnięcia założonej efektywności podatkowej.

Przygotowujemy wymagane dokumenty dla spółek prawa handlowego, pomagamy przy optymalizacji podatkowej, także wykorzystując strukturę spółki komandytowej, pomagamy w procesach przekształcenia spółek w dowolną formę prawną.

Reprezentujemy klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, w tym sądami gospodarczymi, sądami administracyjnymi oraz sądami arbitrażowymi.

Reprezentujemy klientów przed organami celnymi, skarbowymi i sądami administracyjnymi w postępowaniach podatkowych, kontrolnych, celnych. Jesteśmy pełnomocnikami klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Bronimy klientów w postępowaniach karno-skarbowych oraz postępowaniach karnych (oskarżenie o popełnienie przestępstwa tzw. białych kołnierzyków).

Dla osób, które nie mogą osobiście skontaktować się z Kancelarią oferujemy dodatkową możliwość współpracy – kontakt online (klik).

Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki, Piaseczno, ul. Raszyńska 14 lok. 6 znajduje się w sąsiedztwie Urzędu Skarbowego w Piasecznie, położonego przy ul. Energetycznej 5.

FB: Facebook.com/PrawnikwPiasecznie/

Mapa strony.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.